Увага- конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 18.11.2020 16:54

Іванівська сільська рада

ОГОЛОСИЛА  КОНКУРС

на заміщення вакантних  посад:

-начальника фінансового відділу Іванівської сільської ради,

-головного бухгалтера  фінансового відділу Іванівської сільської ради .

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ  ПОСАДИ :

• освіта вища за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра, відповідного професійного спрямування,   стаж роботи за фахом  на державній службі , або в органах місцевого самоврядування за фахом  не менше 3 років,   обов’язкове досконале володіння комп’ютером та державною мовою.

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  Іванівської сільської ради  такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються впродовж  30 календарних днів з дня оголошення              конкурсу за адресою: с. Іванівка , вул.Лесі Українки 36 , Іванівська сільська  рада  ,

тел. 4-73-42, або  0972069459.