Друга сесія Іванівської сільської ради УІІІ скликання відбудеться 21 грудня 2020 року

Дата: 14.12.2020 14:56

Фото без описуСільський голова видав розпорядження про  скликання 2-ої  сесії УІІІ скликання Іванівської сільської ради 21 грудня    2020 року   о 14 год. в приміщенні конференцзалу .

На порядок денний винести такі питання:

1.Про регламент Іванівської сільської ради на  УІІІ скликання.

2.Про затвердження  договору  про передачу коштів на здійснення видатків місцевих бюджетів між Іванівською сільською радою та Теребовлянською міською радою на 2020 рік.

3.Про  затвердження договору про передачу коштів між  Іванівською сільською територіальною громадою та  Теребовлянською міською територіальною громадою на 2021 рік.

4.Про затвердження Програми запобігання поширенню на території Іванівської сільської територіальної громади корона вірусу COVIT-19 у 2021 році.

5.Про план регуляторних актів, які заплановані у 2021 році.

6.Про затвердження актів на списання основних засобів.

7.Про затвердження звіту про списання основних засобів.

8. Про надання матеріальної допомоги на лікування.

9.Про затвердження розпоряджень, виданих у міжсесійний період.

10.Про внесення змін до бюджету на 2020 рік.

11.Про бюджет Іванівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

12.Про план заходів соціально-економічного розвитку Іванівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

13.Про затвердження штатного розпису Іванівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

14.Про заробітну плату сільського голови у 2021 році.

15.Про встановлення плати батьків за преребування дітей у закладах дошкільної освіти та харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах Іванівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

16.Про результати  голосування проектів громадського бюджету.

17.Про Комплексну Програму забезпечення пожежної і техногенної безпеки на території Іванівської оТГ з центром в с.Іванівка на 2021-2023роки

18 .Земельні питання.

Сільський голова                                       Руслан Шафранович.