Пропозиції, які подали мешкаці громади до місцевого бюджету на 2021 рік

Дата: 28.12.2020 16:45

Фото без опису

Впродовж листопада 2020 року мешканці Іванівської громади подавали свої пропозиції до місцевого бюджету на 2021 рік. Цією можливістю скористалися 95 осіб, які подали 210 пропозицій.

Якщо розглядати по населених пунктах, то

*** у Глещаві 30 мешканців подали 108 пропозицій. Найактуальнішими серед них були такі: провести інтернет до СБК (17 осіб), зробити ремонт на другому поверсі СБК (15 осіб), підняти зарплату працівникам СБК (14 осіб), зробити ремонт сходової драбини на другому поверсі СБК  (13 осіб);

*** у с. Ілавче 34 мешканці подали 48 пропозицій, 23 з яких – встановити сміттєві баки;

*** у с.Сороцьке 19 мешканців подали 37 пропозицій. Більшість пропозицій стосувалося облаштування місцевого парку та впорядкування кладовища;

*** в Іванівці мешканці були найменш активними – 12 осіб подали 17 пропозицій, зокрема встановити освітлення на мості від сільської ради до вул.Ринок (4 особи).

Більш детально із переліком пропозицій до місцевого бюджету-2021 окремо по населених пунктах громади тут