В Іванівській громаді розпочалася реалізація проєкту місцевого економічного розвитку

Дата: 03.03.2021 17:02

В рамках Програми DOBRE в нашій громаді розпочалась реалізація проєкту місцевого економічного розвитку "Підтримка дрібних фермерів". 2 березня отримали першу частину обладнання - зерноочисну машину ОВП-25 вартістю 191 тис.грн. Незабаром очікуємо на зерносушильне обладнання ЗШР на суму близько 700 тис.грн.

Даний проєкт фінансується додатковими коштами програми DOBRE, які були надані громаді за найбільший прогрес під час співпраці з Програмою, що вимірювався Індексом спроможності місцевого самоврядування PMCI.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID).