22 квітня 2021 року відбудеться засідання позачергової 5-ої сесії Іванівської сільської ради УІІІ скликання

Дата: 19.04.2021 11:34

Фото без опису

Сільський голова видав розпорядження про скликання позачергової пятої сесії УІІІ скликання 22 квітня  2021 року   о 16.30 год. год. в приміщенні конференцзалу .

На порядок денний виносяться такі питання:

1.Про  затвердження Порядку і нормативів відрахування у 2021 році до загального фонду Іванівського  сільського бюджету  КП «ІЛГІС»  частини чистого прибутку(доходу) за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності .

2.Про взяття на баланс і виготовлення права власності на будівлю амбулаторії в селі Ілавче.

3.Про внесення змін до рішення  Іванівської сільської ради №27 від 28.01.2016 року  «Про передачу об’єктів що перебувають у спільній  власності  територіальних громад сіл. селищ, міста Теребовлянського району закладів освіти та культури до спільної власності Іванівської сільської об’єднаної територіальної громади»

4.Про затвердження Положення про конкурс на посаду директорів закладів загальної середньої освіти.

5.Про затвердження договору про передачу трансфертів Теребовлянському міському бюджету.

6.Про затвердження договору про передачу міжбюджетних трансфертів Тернопільській обласній раді.

7.Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

8..Про затвердження розпоряджень сільського голови , виданого у міжсесійний період.

9.Земельні питання.

10.Різне.