Іванівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Ілавченського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та Сороцького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів.

Дата: 20.05.2021 14:14

Іванівська сільська рада

оголошує конкурс

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

З 25 травня 2021 року,  для участі у конкурсі,  необхідно подати такі документи:

1. Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
  3. Копія паспорта громадянина України.
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.
  7. Довідка про відсутність судимості.
  8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.
  9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі,
  10. Публічна презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування;
  11. Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий термін подання документів для участі в конкурсі: 25 червня 2021 року.

Місце подання документів для участі в конкурсі: 48137, Тернопільська область Тернопільський район с. Іванівка, вул. Л. Українки 36, Іванівська сільська рада.

Контактна особа - Трач Ганна Михайлівна, керуюча справами (секретар) виконкому Іванівської сільської ради.