Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

Дата: 17.11.2017 17:51

16-17 листопада у Києві відбувся Форум організаційного розвитку громадянського суспільства, що став найпотужнішою національною платформою для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку всього громадського сектору на найближче майбутнє.  Сільський голова Іванівської ОТГ - Руслан Шафранович  взяв участь у Ключовій дискусії "Кому належить громада?" Спікерами якого були :
• Олександр Такул, член наглядової ради «Громадського фонду Суми»
• Руслан Шафранович, голова Іванівської об'єднаної територіальної громади у Тернопільській області
• Лілія Атнажева, Благодійний фонд «ЛАСКА», регіональний партнер програми DOBRE у Миколаївській області
• Микола Рубчак, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
• Лариса Польська, голова правління Херсонського обласного благодійного фонду «Захист»
Модератор – Дмитро Тузов, журналіст, політичний оглядач. Ведучий програм «Громадська хвиля», «Київ-Донбас», «Ранкова Хвиля» на «Громадському радіо».

Формат Форуму – багато локацій, де відбувається багато подій. Це як традиційні майстер-класи, «круглі столи» й дебати, так і унікальні «Зустріч з донором» . У ході Форуму відбулися різні виставки – соціальних підприємств, найкращих практик роботи в громаді, дієвих моделей надання соціальних послуг тощо.