ПО ІВАНІВЦІ ПРОЙШЛА ХРЕСНА ДОРОГА

Дата: 12.03.2018 19:13

У п’ятницю, 9 березня, вулицями Іванівки пройшла Хресна Дорога.

На в’їзді у село зібралися сотні людей, щоб пройти Хресний Шлях Ісуса Христа. У молитовній ході взяли участь священики, семінаристи, керівництво громади, гості та жителі села.

Хрест Господній по черзі брали на рамена священики, хористи, жителі вулиць, працівники приватного підприємства, сільської ради, вчителі та учні, старші брати при церкві.

Велелюдна громада з молитвою в серці під час Хресної дороги розважала над стражданнями Спасителя, Який віддав себе на смерть заради спасіння людства. Цю відправу священики та парафіяни жертвували Господу за мир та спокій у нашій багатостраждальній Україні, за воїнів АТО та їх сім’ї, за навернення грішників.

Завершився Хресний хід в храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Настоятель храму отець Іван подякував усім священикам, семінаристам та учасникам, які, хоч напевне мали свої плани та обов’язки, все ж знайшли час, щоб пожертвувати його Господеві та засвідчити свою християнську позицію.