16 травня 2017 року в Іванівській сільській раді проведено  іспит  на заміщення вакантної посади спеціаліста бухгалтерської служби.

Дата: 18.05.2017 22:21

16 травня 2017 року в Іванівській сільській раді проведено  іспит  на заміщення вакантної посади спеціаліста бухгалтерської служби.
        Конкурсна комісія  Іванівської сільської ради   рекомендувала  сільському голові  Шафрановичу Р.В.  призначити на посаду спеціаліста бухгалтерської служби Бохнак Ольгу Володимирівну. За результатами іспиту /кандидат на посаду набрала  девяното вісім  балів  з можливих  ста /.