Дата: 12.07.2017 23:06

Влада Іванівської ОТГ на чолі з сільським головою приділяє значну увагу сфері фізичної культури та спорту, адже це – запорука гармонійного розвитку особистості, виховання здоров’я юного покоління. 12 липня у селі Ілавче відбувся турнір пам'яті вчителя фізичної культури – Стеця  Степана Івановича. Він є щорічним і проводиться з 2014 року. Завжди команда із села Ілавче (чемпіон минулорічного турніру) бореться за першість з сильними суперниками Теребовлянського району. До слова, рівень турніру є високим, оскільки деякі учасники виступають за молодіжні збірні України та є чемпіонами української ліги у своїх вікових категоріях.  Цьогоріч були присутні збірні Боричівки,Підгайчиків та Теребовлі (дівчата). Протягом дня велись запеклі матчі за перемогу – кожен  хотів здобути золото. Відкривали турнір наші хлопці поєдинком із командою Теребовлі,яку перемогли з рахунком 2:0,потім відбувся запеклий поєдинок між Боричівкою та Підгайчиками,у якому перемогу здобули хлопці із Підгайчиків. Після цього матчу відбулось офіційне відкриття турніру за участі Шафрановича Руслана Васильовича – голови Іванівської ОТГ. А потім почалась боротьба нашої команди за призові місця. Нажаль,їм не вдалось перемогти ,хоча вони грали з мінімальною перевагою в одне очко ,але на закінчення партій їм не вистарчало сил. Найцікавішим та найемоційнішим був матч за перше місце Ілавче – Підгайчики,де першу партію впевнено перемогли наші хлопці ,але потім команда суперників зібралась силами і все-таки перемогла(20:13, 17:20, 19:21).

За результатами турніру команди посіли такі місця:

1. Підгайчики
  2. Боричівка
  3. Ілавче
  4. Теребовля   (дівчата)

Учасники турніру нагороджені кубками,медалями та грамотами. Нагородження здійснював засновник турніру та тренер нашої команди Маційовський Ігор Васильович.