Дата: від до Скинути

Електричний генератор потужністю 33кVA для забезпечення безперебійного електроживлення  водозаборів   уже у громаді.

Електричний генератор потужністю 33кVA для забезпечення безперебійного електроживлення водозаборів уже у громаді.

Допомога  агентства США з міжнародного розвитку  USAID Ukraine  та Фонду Говарда Баффета та  Програми DOBRE  , а саме, електричний генератор потужністю 33кVA для забезпечення безперебійного електроживлення  водозаборів   уже у громаді.  Бачимо , як американці  підтримують  українців  у  часи російської агресії  та сподіваємось, що ця технічна та фінансова допомога   Іванівській громаді  буде запорукою безперебійного електропостачання для  забезпечення надання послуг її мешканцям.  Керівництво громади  та її жителі щиро вдячні американському народу  за надану  таку допомогу.

11:15 09.05.2023

12 травня – Міжнародний день здоров’я рослин

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) оголосила 12 травня  Міжнародним днем здоров’я рослин. Цього року спільнота Міжнародної конвенції із захисту рослин відзначатиме День здоров’я рослин під гаслом «Здоров’я рослин для збереження довкілля». Заходи, які проводяться у цей день, спрямовані на те, щоб долучити якомога більшу кількість людей до проблеми збереження здоров’я рослин.  Адже охорона здоров’я рослин є невід’ємною складовою ліквідації голоду, зниження рівня бідності, охорони навколишнього природного середовища та економічного розвитку.

11:15 05.05.2023