Продовжено термін подачі електронних декларацій

Увага! Продовжено термін подачі електронних декларацій.

ВРУ прийняла закон про зміни в законодавстві щодо боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 № 3220. Згідно з ухваленими Верховною Радою змінами до Податкового кодексу України та інших законів щодо підтримки платників податків на період карантину, запроваджується низка тимчасових податкових пільг фізичним особам.

- До 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи;

- На 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій «спрощенців»;

- Звільнюються від ЄСВ всі ФОПи та ті, хто займаються незалежною профдіяльністю за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року;

- Обмежується застосування більшості штрафів за порушення податкового законодавства за період з 1 березня до 31 травня 2020 (відповідальність за порушення нарахування, декларування та сплати податку на додану вартість, акцизного податку, рентної плати зберігається)

- Забороняються перевірки з 18 березня по 31 травня;

- Не нараховується та не сплачується у період із 1 березня року до 30 квітня 2020 року плата за землю;

- Встановлюється мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по 31 травня 2020 року, крім перевірок, що стосуються сум бюджетного відшкодування з ПДВ.

За отриманням безоплатної правової допомоги громадяни можуть звертатися до відділу «Теребовлянське бюро правової допомоги»  Тернопільського місцевого центру з надання БВПД, ️контактний телефон: (03551) 2-10-02, 0682372512.

Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – ️0-800-213-103. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює  цілодобово. Дзвінки у межах України – безкоштовні.