2017 рік

Рішення 18-ї сесії VII скликання № 259 від 08.09 2017 р. "Про затвердження Положення про громадський бюджет Іванівської ОТГ

Розпорядження сільського голови №90/2-8 від 18.20.2017 р. "Про утворення комісії з відбору проектів громадського бюджету Іванівської сільської ради"

Проєкти, які подані мешканцями у 2017 році:

1."Облаштування 3-ох споруд з навісами (автозупинок)для захисту пасажирів від негоди  в селі Ілавче (Ілавче)

2. "Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст." (Іванівка)

3. "Лінгафонний кабінет-запорука успіху у вивченні іноземних мов" (Сороцьке)

4. "Тепла школа" (Глещава)

5. "Зона відпочинку біля будинку культури" (Глещава)

6. "Оновлення подвіря школи, встановлення лавочок, сучасного освітлення, сміттєвих баків" (Ілавче)

7."Здорові діти-здорова нація" (Ілавче)

8. "Шкільний географічний майданчик -це лабораторія під відкритим небом" (Ілавче)

Протоколи засідання комісії з відбору проектів громадського бюджету Іванівської сільської ради:

№ 2 від 28.11.2017 р.   № 3 від 28.11.2017 р.

Проект-переможець Громадського бюджету у 2017 році (для реалізації у 2018 р.) проект №2 "Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст."