2018 рік

Положення про громадський бюджет Іванівської ОТГ (зі змінами від 22.08.2018 р., рішення сесії № 401)

Проекти, які подані громадськістю у 2018 році:

№ 1 "Впорядковане  подвір’я  школи" (Ілавче)

№ 2 "Кабінет математики - творча лабораторія вчителя та учня" (Іванівка)

№ 3 "Наш парк для відпочинку" (Іванівка)

№ 4  "Впорядкування території  вуличного  скверика по вул.Райха Й. (Ілавче)

№ 5 "Створення комфортної зони для занять спортом" (Сороцьке)

№ 6 "Окультурення села: лавка, тренажери" (Глещава)

Протоколи засідання комісії з відбору проектів громадського бюджету Іванівської сільської ради: № від 19.10.2018 р.                № 2 від 29.10.2018 р.     № 3 від 16.11.2018 р.

Проекти-переможці громадського бюджету 2018 року (реалізація у 2019 р.):  http://ivanivska.gromada.org.ua/2019-11-25-10-05-06-2019/

Звіт про використання коштів на реалізацію проєкту "Впорядкування вуличного скверика по вул.Райха Й."