Для кожної родини загиблих через бойові дії працівників ФССУ виплачує допомогу в розмірі майже 250 тис. гривень

У випадку травмування внаслідок бойових дій страховий захист від Фонду соціального страхування України отримують не лише постраждалі працівники, але і їх родини та утриманці. З початку повномасштабного вторгнення ФССУ призначив для них уже 9 мільйонів гривень одноразових допомог, окремо призначено також щомісячні страхові виплати.

Середній розмір одноразової допомоги від Фонду для родини загиблого внаслідок бойових дій працівника склав 248,9 тисячі гривень.

Середня сума одноразової допомоги утриманцю загиблого склала 49,7 тисячі гривень. Для кожного з них, а також для осіб, які не перебували на утриманні померлого, однак мали на це право, Фондом нараховано також щомісячні страхові виплати.

Також Фондом соціального страхування України компенсуються витрати на поховання загиблих внаслідок ведення бойових дій застрахованих осіб.

Зазначимо, одноразова допомога сім’ї потерпілого виплачується у сумі, що дорівнює 100 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату. Одноразова допомога кожній особі, яка перебувала на його утриманні, виплачується у сумі, що дорівнює 20 розмірам прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права на страхову виплату.