Фонд перерахував 11,7 млн гривень допомог для працівників Маріуполя, зокрема Азовсталі

Фонд соціального страхування України перерахував лікарняні і декретні допомоги для 2 712 працівників підприємств Маріуполя – це перші виплати для маріупольців, які вдалось здійснити після російського вторгнення у місто. Загалом на рахунки вже направлено 11,7 мільйона гривень допомог, готуються наступні виплати.

Зокрема, 8,4 мільйона гривень було перераховано для виплати допомог 1 856 працівникам металургійного комбінату «Азовсталь».

Аби здійснити фінансування, фахівці управління виконавчої дирекції Фонду у Донецькій області щоденно працювали над вирішенням чисельних технічних складнощів, а також налагоджували зв’язок з усіма страхувальниками, аби гарантувати, що виділені кошти будуть перераховані від роботодавців працівникам.

Зазначимо, для багатьох працівників маріупольських підприємств допомоги за лікарняними та по вагітності і пологах були нараховані Фондом раніше – працівники, які евакуювались на неокуповану територію, мають можливість звернутись до будь-якого відділення Фонду для призначення їм виплат напряму.

Наразі Фонд соціального страхування України продовжує роботу із налагодження фінансування матеріального забезпечення на тимчасово окупованих територіях. Для забезпечення соціального захисту українських працівників, кожен з випадків опрацьовується фахівцями Фонду індивідуально – з початку війни ФССУ направив на лікарняні, декретні і допомоги на поховання уже понад 3,4 мільярда гривень.

Слідкувати за станом фінансування працівники можуть онлайн у телеграм-каналі Фонду: https://t.me/socialfund за тегами #фінансування_оперативно (відомості про здійснене фінансування, необхідно декілька банківських днів, доки кошти надійдуть на рахунки) та #фінансування_страхувальників (інформація про надходження коштів безпосередньо на рахунки роботодавців).