Фонд виплатив 832 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали понад 144 тисячі потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 832 мільйона гривень квітневих страхових виплат.

ФССУ щомісяця фінансує страхові виплати для понад 190 тисяч осіб, які мають стійку втрату працездатності внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також для їх сімей.

Нагадаємо, такі виплати в повному обсязі компенсують потерпілим втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності та фінансуються у наступному місяці за попередній. Фінансування виплат за квітень наразі продовжується.

Оперативна інформація про стан фінансування страхових виплат, лікарняних і декретних допомог оновлюється у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund.