Громадські слухання

Рішення сесії № 226 від 25.05.2017 року "Про затвердження Положення про громадські слухання в населених пунктах Іванівської сільської громади"

Положення про громадські слухання

Протоколи громадських слухань, проведених у 2019 році:

Протокол №1 проведення громадських слухань, щодо створення громадського пасовища  та зменшення площ земельних ділянок в с.Ілавче від 8.04.2019 р.

Протокол №2 Громадського  слухання щодо  врахування  громадських  інтересів від 27.08.2019 р.

Протокол №3 Громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів від 27.08.2019 р.