Із професійним святом вас, дорогі працівники сільського господарства!

Дата: 18.11.2022 14:40

Вже традиційно третя неділя листопада в Україні є Днем працівників сільського господарства. Це свято справжніх господарів – дбайливих та працьовитих, тих, хто розумом та руками, серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ. Завдяки професійному досвіду сільських трудівників, природній мудрості, працелюбності, наполегливості живе українське село, розвивається наша громада.

Всім працівникам сільського господарства бажаємо благодатного ґрунту, сприятливої погоди, високих врожаїв та гідного прибутку! Щоб ваші зусилля завжди були результативними, а врожай перевищував ваші найсміливіші задуми.  Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними. Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!