Посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї під час дії військового стану

Під час дії військового або надзвичайного стану заява про продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї подається одним з батьків у довільній формі до ЦНАП за місцем фактичного перебування.

При подачі заяви, заявнику необхідно пред’явити оригінали наступних документів:

• документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, закордонний паспорт, посвідчення водія тощо)
  • свідоцтво про народження дитини або е-свідоцтво про народження, або довідку із закладу освіти - у разі народження дитини або навчання особи віком від 18 до 23 років за денною формою навчання за межами України;
  • довідки про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років) - у разі навчання дитини за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

На період воєнного стану, якщо довідки із закладів освіти, що підтверджують навчання дитини, отримати не можливо, достатньо вказати відомості про її навчання в заяві.

!!! Протягом місяця після скасування дії воєнного стану до сільської ради потрібно буде подати довідку про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки.

До заяви необхідно додати:

•  оригінали посвідчень батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї, строк дії яких підлягає продовженню
  •  фотокартку (кольорову або чорно-білу) розміром 30 × 40 міліметрів (за наявності). У разі відсутності фотокартки посвідчення дійсне за наявності документа, що посвідчує особу.

За правовими консультаціями та юридичною допомогою можна звернутися:

• за телефоном Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 (цілодобово, безкоштовно в межах України);
  • Теребовлянське бюро правової допомоги

за адресою: м. Теребовля, вул. Князя Василька, 104,а.

тел. 3551(2-10-02).