Потерпілі українці отримали ліки і медвироби на 32,6 млн грн за кошти Фонду

Майже сім тисяч потерпілих на виробництві громадян України було забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення за кошти Фонду соціального страхування України у І півріччі 2022 року. На повне забезпечення усіма необхідними ліками і медичними виробами Фонд направив 32,6 мільйона гривень.

Лікарські засоби та медвироби за рахунок коштів Фонду отримує кожен потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, якому визначена така потреба для лікування прямих наслідків страхового випадку. ФССУ забезпечує потерпілих до повного відновлення здоров’я або пожиттєво.

Участь у соціальній програмі забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення беруть аптечні заклади з усієї України, яким Фонд відшкодовує вартість відпущених препаратів. Також потерпілі на виробництві можуть придбати необхідні ліки та медвироби у будь-якому українському аптечному закладі – ФССУ компенсує їх вартість на підставі розрахункових документів.

Зазначимо, потреба в забезпеченні визначається МСЕК та лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я.