Розмір доходу для отримання безоплатної вторинної правової допомоги

Сьогодні в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2684 гривні, для непрацездатних – 2093 гривні.

У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Працездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 5368 грн.

Непрацездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4186 грн.

Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян – детальніше про це можна почитати в статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням https://bit.ly/3dSxQBa

За правовими консультаціями та юридичною допомогою можна звернутися до Теребовлянчького бюро правової допомоги за адресою: м. Теребовля, вул. Князя Василька, 104а. Тел.: (03551) 2 10 02.