Спартакіада серед потерпілих на виробництві

21 червня 2018 р. у спорткомплексі ТНЕУ пройшов І етап VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу», який організувало управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області за підтримки соціальних партнерів. Майже півтори сотні осіб з інвалідністю із усіх районів Тернопільської області  прийняли участь в спартакіаді у шести видах спорту: бомбаскеті, армспорті, шахах, дартсі, гирьовому спорті та настільному тенісі.

На цих змагання також була представлена команда Теребовлянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області. За результатами змагань Теребовлянське відділення в командній першості вибороло дві бронзи з дартсу та гирьового спорту. В особистому заліку призові місця зайняли потерпілі на виробництві від Теребовлянського відділення, а саме: І місце з дартсу зайняв Довгань Д.П., ІІІ місце з армспорту Слободян Є.Й., та ІІІ місце з гирьового спорту Козак В.С. Призери спартакіади були нагороджені медалями, грамотами та подарунками, а усі учасники отримали подяки.

Переможці І етапу змагань поїдуть на фінал шостої Всеукраїнської спартакіади, який пройде у вересні в м. Ужгороді.

Теребовлянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області виносить подяку за надання посильної допомоги усім хто долучився до організації спортивних змагань.