Внаслідок бойових дій постраждали 549 працівників, 162 з них загинули

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 549 постраждалих працівників (+4 за останній тиждень).

З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 162 українці.

Найбільша кількість потерпілих серед працівників підприємств, зареєстрованих:

● у Києві – 95 постраждалих, 32 з яких травмовані смертельно;

● Миколаївській області – 69 постраждалих, 26 смертельно;

● на Дніпропетровщині – 53 постраждалих, 11 смертельно;

● Донеччині – 52 постраждалих, 10 смертельно;

● у Харківській області – 45 постраждалих, 9 смертельно;

● Вінницькій області – 36 постраждалих, 10 смертельно;

● Запорізькій області – 33 постраждалих, 3 смертельно;

● Чернігівській області – 28 постраждалих, 8 смертельно;

● Сумській області – 25 постраждалих, 10 смертельно;

● Київській області – 24 постраждалих, 11 смертельно;

● а також у Кіровоградській області – 23 постраждалих, 11 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.